XIV niedziela zwykła – 9.07.2017.

Przeżywamy XIV niedzielę zwykłą w ciągu roku i zarazem zakończenie Wielkiego Odpustu Tuchowskiego 2017.

Kustosz sanktuarium w Tarnowie na Burku zaprasza na odpust w dniach od 9 do 16 lipca ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. Skorzystajmy z tego zaproszenia. Szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.

Spotkanie osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Torunia i Lichenia w środę po Mszy św. wieczornej.

Zapraszamy na koncert organowy p. Michała Kocota w naszej tuchowskiej bazylice, w ramach 5. Festiwalu EMANACJE, w niedzielę 16 lipca o godz.17.00.

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszego Odkupiciela, czyli tytularne święto Redemptorystów.

W przyszłą niedzielę, z racji 16-go dnia miesiąca, różaniec na dróżkach będzie prowadzony przez Rycerstwo Niepokalanej naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

Z racji trzeciej niedzieli miesiąca dzień skupienia dla narzeczonych. O godz. 8.30 możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. O godz. 9.00 Msza św., adoracja Najśw. Sakramentu, a następnie konferencje w sali parafialnej.

Na ostatni dzień Wielkiego Odpustu Tuchowskiego i na cały nadchodzący tydzień pracy i urlopów życzymy błogosławionego czasu i opieki Matki Bożej.

2017-07-09T23:37:53+00:00