Wizyta duszpasterska w parafii

Program wizyty duszpasterskiej w parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Tuchowie

Środa 27.12.2017 godzina 9:00

  1. Wołowa Osiedle Kukułka Kazimierz i Ewa – Czernik Jolanta
  2. Ryglicka I  Kukla Krystyna – Mieszczakowski Michał i Dorota
  3. Ryglicka II Kajmowicz Stanisław i Irena – Niemiec Tadeusz i Józefa
  4. Graniczna Cich Stanisław i Lucyna – Cacan Władysław i Dorota
  5. Wałęgi Karwat Zofia – Cich Piotr i Aleksandra
  6. Partyzantów I Kapałka Aleksander i Irena – Mikos Sławomir i Wioletta
  7. Partyzantów II Hałun Krystyna –Żurowski Leszek i Renata
  8. Partyzantów i Wałęgi Dereń Feliks i Józefa – Hołda Krzysztof i Monika
  9. Warzywna I Sajdak Andrzej i Teresa – Zając Piotr i Agata
  10. Warzywna II Sosnowski Paweł i Bernadeta – Kloch Józefa
  11. Św. Józefa I Piątek Stanisław i Janina – Jodłoś Danuta
  12. Św. Józefa II Sikora Bogdan i Iwona– Ludwa Łukasz i Łucja
  13. Wysoka Kamykowska Helena – Mendel Mariusz i Mirosława

Czwartek 28.12.2017 godzina 9:00

  1. Kielanowice I Witek Jerzy i Elżbieta – Wójcik Antoni i Maria
  2. Kielanowice II Chochołowicz Stanisław i Józefa – Filipowicz Roman i Irena
  3. Kielanowice III Siwek Genowefa – Galas Teresa
  4. Kielanowice IV Leś Leon i Maria – Materowski Wiesław i Maria
  5. Kielanowice V Mikrut Lidia – Wantuch Krystyna
  6. Kielanowice VI Wantuch Kazimiera – Drelicharz Maria
  7. Bistuszowa Podrazik Piotr i Grażyna – Cieśla Krzysztof i Marta
  8. Wołowa I Twardziak Stanisław i Ryszarda – Czuba Maria
  9. Wołowa II Hudyka Kazimierz i Kazimiera – Banach Irena
  10. Wołowa III Pikus Krzysztof i Danuta – Wojtanowski Jerzy i Katarzyna
  11. Wołowa IV Głaz Izydor i Kazimiera – Zioło Krystyna
  12. Daleka Klimek Franciszek – Patyk Jan i Krystyna

Piątek 29.12.2017 godzina 9:00

  1. Karwodrza I Srebro Genowefa – Jękot Maria
  2. Karwodrza II Maj Andrzej i Iwona – Wymazała Halina
  3. Karwodrza III Piska Roman i Teresa – Salamon Władysław i Wanda
  4. Karwodrza IV Kosiba Jan i Barbara – Rzońca Jerzy i Leonarda
  5. Karwodrza V Przepióra Danuta – Piekarz Ireneusz i Aneta
  6. Karwodrza VI Kulikowska Krystyna – Krzemień Albert i Monika
  7. Karwodrza VII Jękot Kazimierz i Alicja – Szwalec Lucyna
  8. Karwodrza VIII Szablowski Tomasz i Małgorzata – Zieliński Antoni i Anna
  9. Karwodrza IX Mikos Wacław i Barbara – Michalik Aleksander i Alicja
  10. Karwodrza X Stepek Zbigniew i Lidia – Szeląg Witold i Anita
  11. Karwodrza XI Stano Zofia – Strojny Jerzy i Anna
  12. Karwodrza XII Fortecka Genowefa – Nowiński Jan i Genowefa

Sobota 30.12.2017 godzina 9:00

  1. Długa I Bzdyk Adam i Marta – Zbylut Lucyna
  2. Długa II Zych Marian i Barbara – Sikora Stanisław i Elżbieta
  3. Długa III Duda Jan i Ewa – Ciszek Krzysztof i Agnieszka
  4. Długa IV Poręba Maciej i Katarzyna – Kita Leokadia
  5. Drelicharza Abramowicz Krzysztof – Pietrucha Maria
  6. Młyńca Kurczab Sławomir i Iwona – Stańczyk Wojciech i Anna
  7. Stawarza Szwalec Stanisława – Dulian Maria
  8. Tarnowska i Nadziei Baran Henryk i Barbara – Bień Piotr i Joanna
  9. Tarnowska i Nowa Mazur Marian i Bogumiła – Jaworski Stanisław i Michalina
  10. Górne Przedmieście I Rzeszutko Zofia – Surmacz Marek i Dorota
  11. Górne Przedmieście II Sus Józef i Barbara – Świątek Tadeusz i Danuta
  12. Zabłędza, Karwodrza, Tarnowska Kosiba Krzysztof i Bogumiła – Lisak Piotr i Beata
2017-12-17T23:46:55+00:00