UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI – 1.01.2018

Przeżywamy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i zarazem 51. Światowy Dzień Modlitw o Pokój.

Na początku Nowego Roku składamy sobie najlepsze życzenia. Jako duszpasterze parafii i rodzina zakonna, życzymy wszystkim wiernym parafianom, gościom i pielgrzymom sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej, abyśmy w każdym dniu Nowego Roku doświadczali Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Tuchowskiej. Niech Duch Święty prowadzi nas wszystkich swoimi drogami, a my bądźmy poddani Jego działaniu jak Maryja, Święta Boża Rodzicielka, i nasza Matka. Niech wszystkim dopisuje zdrowie i pomyślność. Wszystkim życzymy Szczęść Boże w Nowym Roku!

Dziękujemy wszystkim parafianom za przyjęcie do domu kapłana z wizytą duszpasterską. Podsumowanie kolędy będzie miało miejsce w najbliższą niedzielę 7 stycznia. Do tego czasu będzie trwała kolęda uzupełniająca dla tych, którzy nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie. Bardzo prosimy o zgłoszenie kolędy w zakrystii. Również dla tych, którzy nie mogli złożyć ofiary w przyszłą niedzielę będzie składka pokolędowa.

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, pielgrzymów i gości do odwiedzenia ruchomej szopki, jak również nowej szopki, która znajduje się w kaplicy polowej na dziedzińcu.

Na radość przeżywania pierwszych dni Nowego 2018 Roku przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

2018-01-04T00:57:32+00:00