3. Niedziela Wielkiego Postu – 4.03.2018.

Przeżywamy III niedzielę Wielkiego Postu.
W parafii rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne, które potrwają do środy 7 marca. Zechciejmy skorzystać z tego czasu dla pogłębienia swojej wiary i owocnego przeżywania Wielkiego Postu.
Dla przypomnienia podajemy kilka ogłoszeń rekolekcyjnych:
– Zapraszamy dzisiaj rodziców z dziećmi na Mszę św. o godz. 12.00, młodzież o godz. 18.30. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
– Podczas rekolekcji Msze św. z homilią dla wszystkich o godz. 8.00 i 18.30. Jutro zapraszamy małżonków i rodziców na naukę o godz. 19.45.
– Spowiedź rekolekcyjna we wtorek od godz. 6.00 do 9.00 i od 17.00 do 19.00.
– Zakończenie rekolekcji z błogosławieństwem rekolekcyjnym i możliwością uzyskania odpustu w środę o godz. 18.30.
– Dzieci i młodzież przychodzą do kościoła na swoje spotkania rekolekcyjne z opiekunami na wyznaczone godziny.
– Szczegółowy program rekolekcji znajduje się w Internecie, gablocie parafialnej i w Chorągwi Maryi.

Przypominamy, że dzieci mają nabożeństwo Drogi krzyżowej w piątek o godz.17.00, młodzież i dorośli o godz. 17.45. Za pobożny udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.

W tym tygodniu zapraszamy do udziału w stałych nabożeństwach, m.in. na nabożeństwo do św. Gerarda we wtorek o godz. 18.00.

W tym tygodniu swoje spotkania formacyjne do bierzmowania ma młodzież z klas szóstych.

W przyszłą niedzielę – wyjątkowo! Msza św. z udziałem Stowarzyszenia „Nadzieja” o godz. 14.00 i po niej spotkanie.

W zakrystii do nabycia prasa katolicka. Polecamy baranki na stół wielkanocny i paschaliki na liturgię Wigilii Paschalnej. Ofiary, które składacie przy tej okazji są wsparciem dla ludzi ubogich.

W tym roku Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie przeżywa jubileusz setnej rocznicy swojego powstania. W dniach 8 i 9 czerwca tego roku KUL organizuje w Lublinie Światowy Zjazd Absolwentów, na który serdecznie zaprasza wszystkich swoich absolwentów, przyjaciół i sympatyków. Szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.

Na owocny czas rekolekcji wielkopostnych i cały tydzień przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

2018-03-05T15:09:12+00:00