Wizyta duszpasterska w parafii 

Zachęcamy do zapoznania się z planem wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. 

Czwartek 27.12.2018 godzina 9:00

  1. Długa I Kaczmarczyk Jerzy i Zofia – Zbylut Lucyna 
  2. Długa II Zych Marian i Barbara – Sikora Stanisław 
  3. Długa III Duda Jan i Ewa – Ciszek Krzysztof i Agnieszka 
  4. Długa IV Poręba Maciej i Katarzyna – Kita Leokadia  
  5. Drelicharza Abramowicz Stanisława – Pietrucha Maria 
  6. Młyńca Kurczab Sławomir i Iwona – Stańczyk Wojciech i Anna 
  7. Stawarza Szwalec Stanisława – Dulian Maria
  8. Tarnowska i Nadziei Baran Henryk i Barbara – Bień Piotr i Joanna 
  9. Tarnowska i Nowa Mazur Marian i Bogumiła – Jaworski Stanisław i Michalina
  10. Górne Przedmieście I Rzeszutko Zofia – Surmacz Marek i Dorota  
  11. Górne Przedmieście II Sus Józef i Barbara – Augustyn Tomasz i Agnieszka 
  12. Graniczna Cich Stanisław i Lucyna – Cacan Władysław i Dorota
  13. Wałęgi Karwat Zofia – Cich Piotr i Aleksandra 

Piątek 28.12.2018 godzina 9:00

  1. Karwodrza I Srebro Genowefa – Jękot Maria 
  2. Karwodrza II Maj Andrzej i Iwona – Wymazała Halina 
  3. Karwodrza III Piska Roman i Teresa – Salamon Władysław i Wanda 
  4. Karwodrza IV Kosiba Jan i Barbara – Jarmuła Wacław i Bronisława 
  5. Karwodrza V Przepióra Danuta – Piekarz Ireneusz i Aneta
  6. Karwodrza VI Kulikowska Krystyna – Krzemień Albert i Monika
  7. Karwodrza VII Jękot Kazimierz i Alicja – Szwalec Lucyna 
  8. Karwodrza VIII Szablowski Tomasz i Małgorzata – Zieliński Antoni i Anna 
  9. Karwodrza IX Mikos Wacław i Barbara – Michalik Aleksander i Alicja 
  10. Karwodrza X Stepek Zbigniew – Szeląg Witold i Anita 
  11. Karwodrza XI Iwaniec Krzysztof i Ewa – Strojny Jerzy i Anna 
  12. Karwodrza XII Fortecka Genowefa – Nowiński Jan i Genowefa 
  13. Zabłędza, Karwodrza, Tarnowska Gizicki Robert i Joanna –
    Pietrucha Wojciech 

Sobota 29.12.2018 godzina 9:00

  1. Kielanowice I Witek Jerzy i Elżbieta – Wójcik Antoni i Maria 
  2. Kielanowice II Chochołowicz Stanisław i Józefa – Filipowicz Roman 
  3. Kielanowice III Siwek Genowefa – Galas Teresa 
  4. Kielanowice IV Leś Leon i Maria – Materowska Maria 
  5. Kielanowice V Mikrut Lidia – Wantuch Krystyna  
  6. Kielanowice VI Wantuch Kazimiera – Drelicharz Maria
  7. Bistuszowa Podrazik Piotr i Grażyna – Cieśla Krzysztof i Marta
  8. Wołowa I Twardziak Stanisław i Ryszarda – Czuba Maria 
  9. Wołowa II Hudyka Kazimierz i Kazimiera – Banach Irena 
  10. Wołowa III Pikus Krzysztof i Danuta – Banach Jerzy i Monika 
  11. Wołowa IV Głaz Izydor i Kazimiera – Zioło Krystyna 
  12. Daleka Klimek Franciszek – Patyk Jan i Krystyna 
  13. Wołowa Osiedle Kukułka Kazimierz i Ewa – Czernik Jolanta

Niedziela 30.12.2018 godzina 14:00

  1. Ryglicka I  Kukla Krystyna – Kędzior Stanisław i Dorota
  2. Ryglicka II Kajmowicz Stanisław i Irena – Niemiec Tadeusz i Józefa
  3. Partyzantów I Kapałka Aleksander i Irena – Mikos Sławomir i Wioletta 
  4. Partyzantów II Hałun Krystyna – Żurowski Leszek i Renata 
  5. Partyzantów i Wałęgi Dereń Józefa – Hołda Krzysztof i Monika
  6. Warzywna I Sajdak Andrzej i Teresa – Zając Piotr i Agata 
  7. Warzywna II Sosnowski Paweł i Bernadeta – Kloch Józefa 
  8. Św. Józefa I Piątek Stanisław i Janina – Jodłoś Danuta 
  9. Św. Józefa II Sikora Bogdan i Iwona – Ludwa Łukasz i Łucja
  10. Wysoka Kamykowska Helena – Mendel Mariusz i Mirosława
2018-12-17T10:28:39+00:00