6. NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.02.2019.

W tym tygodniu czekają na nas następujące wydarzenia:

Spotkania formacyjne młodzieży z klas trzecich gimnazjum przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.30.

Święto Katedry św. Piotra Apostoła – w piątek. Można uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie katedry i pobożne odmówienie tam Ojcze nasz i Wierzę. W tym dniu swoje imieniny obchodzi o. Piotr Kurcius, wikariusz naszej parafii. Zapraszamy wiernych na Eucharystię wieczorną i do wspólnej modlitwy w intencji solenizanta.

Wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika – w sobotę.

1. W przyszłą niedzielę (24.02):

– Msza św. o godz. 7.30 w intencji Róży: św. Weroniki, św. Stanisława i św. Moniki, a następnie zmiana tajemnic Żywego Różańca.

– Uroczysta Eucharystia o godz. 12.00 sprawowana w intencji Ojczyzny, Rolników, Mieszkańców Wsi z okazji 38. rocznicy podpisania porozumień rzeszowsko-ustrzyckich. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy rolników z terenu gminy Tuchów do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

1. Członkowie Koła Przyjaciół Radia Maryja pomagają przy wypełnianiu PIT-ów i odpisie 1% podatku na Fundację Nasza Przyszłość, w każdą środę i piątek w godzinach od 17.00 do 18.00 w sali Betania. Można również skorzystać z pomocy udzielanej telefonicznie przez p. Annę. Telefon podany jest na tablicy ogłoszeń.
  2. W zakrystii do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do jej czytania.
  3. Informujemy parafian o spotkaniu Burmistrza Tuchowa z mieszkańcami prawobrzeżnej części Tuchowa w niedzielę 3 marca br., o godz. 15.00 w sali parafialnej nad furtą.
  4. Rada Osiedla Tuchów – Kielanowice zawiadamia, że w przyszłą niedzielę (24.02) odbędzie się zebranie mieszkańców Osiedla o godz. 15.00 w Centrum Dydaktyczno-Oświatowym w Kielanowicach.
  5. Dziś jeszcze:

– Dzień skupienia dla narzeczonych.

Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. i ich rodziców o godz. 12.00, a po niej spotkanie w sali parafialnej.

Msza św. z udziałem Stowarzyszenia „Nadzieja” o godz. 14.00 i spotkanie.

Spotkanie grupy Anonimowych Alkoholików o godz. 17.00.

Nieszpory transmitowane przez Radio Maryja o godz. 17.30.

1. Na nowy tydzień pracy, nauki, przyjmijcie Boże błogosławieństwo.
2019-02-18T00:28:32+00:00