“Adoptuj życie” to aplikacja, która w dowolnym miejscu i czasie pozwala na podjęcie się 9-miesięcznej modlitwy„Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego”. Wystarczy być użytkownikiem telefonu z systemem Android oraz mieć w sercu pragnienie niesienia pomocy dzieciom, których życie jest zagrożone. Aplikacja jest prosta w obsłudze, towarzyszy tym, którzy są w trakcie duchowej adopcji oraz tym, którzy dopiero zaczynają. Może być podjęta indywidualnie, w dowolnym momencie i niezliczoną ilość razy. Fundacja Małych Stópek, która stworzyła „AdoptujŻycie”, pragnie iść o krok dalej, jeszcze mocniej świadczyć o wartości ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Aplikacja pokazuje człowieka na każdym etapie jego rozwoju i uświadamia, w czym tak naprawdę uczestniczą Ci, którzy podejmują się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Użytkownicy aplikacji mogą korzystać z:

  1. 1)  tekstu codziennej modlitwy i przyrzeczenia
  2. 2)  Rozważań różańcowych
  3. 3)  Propozycji dobrego uczynku

Każdy tydzień to okazja, by zobaczyć jak wygląda obecnie dziecko w obrazie USG, posłuchać bicia jego serca, zobaczyć jak zmienia się jego ciało. Codziennie dziecko dzieli się z nami swoimi przemyśleniami i przypomina oobowiązku modlitwy.

Trwają prace nad wersją aplikacji dla telefonów marki Apple oraz dla systemu Android poniżej wersji 4.4. Zachęcamy do dzielenia się aplikacją ze znajomymi!

Więcej informacji na stronie www.adoptujzycie.plOraz na profilu FB: www.facebook.com/AdoptujZycie/

http://www.adoptujzycie.pl