Informujemy, ze zmarła Mama naszego organisty P. Jana Gładysza. Więcej informacji w nekrologu poniżej. Módlmy się o pokój Jej duszy.

Z nadzieją w sercu informujemy, że  11.09.2022 przeżywszy 87 lat odeszła po nagrodę do Pana życia i śmierci Barbara Gładysz kochana i najdroższa Mama i Teściowa  Babcia i Prababcia, służąca pomocą Sąsiadka .

Msza św. o pokój  wieczny Jej duszy zostanie odprawiona w kościele parafialnym p.w. św. Sebastiana w Skomielnej Białej 14 września  2022 r. o godz. 14.00 po czym nastąpi odprowadzenie Ciała na miejsce ziemskiego spoczynku. Przed Eucharystią  zostanie odmówiona  modlitwa różańcowa  w intencji zmarłej Barbary.  Nieutuleni w żalu z prośbą o modlitwę Córka, Synowie, Synowe, Zięć, Wnuki i Prawnuki.