W niedzielę 12 lutego, na sumie była sprawowana Msza św. dziękczynna w intencji brata Rafała, który obchodzi swój jubileusz 40-lecia posługi zakrystiana w naszym sanktuarium. Na zakończenie Mszy św. przedstawiciele Sanktuaryjnej Orkiestry Dętej, Stowarzyszenia „Nadzieja” i Pokoleń ministrantów (1983-2023) złożyli słowa podziękowań i gratulacji pod adresem zasłużonego zakrystiana.

W imieniu całej parafii słowa podziękowań skierowała przewodnicząca Rady Parafialnej, Renata Salamon:

Drogi Bracie Rafale!

W dniu Twojego Jubileuszu 40-lecia pracy w Sanktuarium chcemy Ci podziękować za trud pracy, za każdą chwilę spędzoną w świątyni, dbając, aby wyglądała pięknie, za każdą dekorację oraz za posługę w zakrystii.

Gratulujemy wytrwałości w wypełnianiu swojego powołania w służbie Bogu i ludziom.

Pragniemy złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia Obfitych łask Bożych i opieki Matki Bożej Tuchowskiej. Niech Duch Święty opromieni swym światłem każdy dzień służby w kościele. Zdrowia oraz długich lat życia otoczonych ludzką życzliwością i szczęściem.

Szczęść Boże!