W środę Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej gościło neoprezbiterów redemptorystów – o. Stanisława Stańczyka i o. Kacpra Grabowskiego.
Nowo wyświęceni kapłani przybyli do miejsca szczególnie bliskiego ich sercom, ponieważ przy Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej odbyli pierwsze lata swojej formacji zakonnej. Podczas nabożeństwa Nieustannej Nowenny oraz Mszy Świętej prymicyjnej wierni mogli wspólnie modlić się z neoprezbiterami, którzy święcenia kapłańskie przyjęli 30 maja w Sanktuarium MB Nieustającej Pomocy na krakowskim Podgórzu.
Eucharystię zakończyło błogosławieństwo prymicyjne udzielone wszystkim uczestnikom liturgii.
Fot. Krzysztof Jasiński








