Trzecie Rodzinne Kolędowanie w Sanktuarium w niedzielę 27 stycznia 2019 r., było wielkim rodzinnym kolędowaniem w naszej parafii, które zostało zorganizowane kolejny raz przez wspólnotę Kręgu Rodzin. Rodzinne kolędowanie rozpoczęliśmy wspólną Eucharystią o godzinie 14.00. Po zakończeniu udaliśmy sie do sali pielgrzyma, by tam wspólnie przeżyć Misterium Bożonarodzeniowe i pokolędować. Cieszy fakt, że na nasze zaproszenie przybyło wielu parafian i pielgrzymów oraz dzieci ze swoimi rodzicami, rodzeństwem i dziadkami.
Swoją obecnością zaszczycił nas zastępca Burmistrza Tuchowa p. Wiktor Chrzanowski – i tu pragniemy podziękować za udzieloną nam pomoc w organizacji tego pięknego spotkania. Na nasze zaproszenie pozytywnie odpowiedziało Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa i Publiczne Przedszkole w Tuchowie.
Dzieci z wyżej wymienionych przedszkoli przedstawiły piękne występy, za co im serdecznie dziękujemy. Nasze podziękowanie kierujemy na ręce Dyrektorek i Nauczycielek, które przygotowywały część artystyczną. My zaś wszyscy mogliśmy podziwiać talenty naszych najmłodszych artystów sceny tuchowskiej.
Mamy nadzieję, że za rok znowu spotkamy się na wspólnym Rodzinnym Kolędowaniu w Sanktuarium.

Grażyna Karaś

Fot. Krzysztof Jasiński