Redemptoryści wraz ze świeckimi współpracownikami serdecznie zapraszają na rekolekcje ze św. Gerardem Majellą pod hasłem: „Mnie się udało… tobie też się uda”. Odbędą się one w dniach 20-23 czerwca 2019 r. w domu rekolekcyjnym „Góra Tabor” w Lubaszowej koło Tuchowa.

Na te rekolekcje zapraszamy zwłaszcza animatorów i członków grup formacyjno-ewangelizacyjnych działających przy parafiach, wspólnotach i dziełach prowadzonych przez redemptorystów. Są one otwarte również dla innych zainteresowanych tą tematyką.

W Roku św. Gerarda Majelli pragniemy wspólnie zainspirować się postacią i duchowością naszego świętego brata zakonnego, który jest czczony jako patron matek oczekujących narodzin dziecka i orędownik małżeństw proszących o dar potomstwa oraz patron dobrej spowiedzi.

Jeżeli jesteś zainteresowany pomocą duchową św. Gerarda, to przyjedź na te rekolekcje.

Prowadzący: Wspólnota Redemptor z Krakowa z o. Pawłem Drobotem CSsR i Wspólnota Chrystusa Przemienionego z Lubaszowej z o. Sylwestrem Cabałą CSsR

Miejsce: dom rekolekcyjny „Góra Tabor” w Lubaszowej koło Tuchowa

Koszt: 180 zł (z zamieszkaniem i pełnym wyżywieniem)

Zabierz ze sobą: notatnik i ręcznik.

Rekolekcje rozpoczynają się w czwartek o godz. 19:00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 13:30. Recepcja czynna jest od godz. 16:00. Zamieszkanie w czasie rekolekcji w domu rekolekcyjnym w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami.

Bliższe informacje i zgłoszenia na rekolekcje drogą elektroniczną pisząc na adres: goratabor@redemptor.pl lub telefonicznie: 798 045 456.

Więcej informacji na stronie: www.cadr.redemptor.pl/lubaszowa