1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele będą sprawowane jak w niedziele oprócz godz. 14.00 i 16.00, ponieważ jesteśmy wtedy na cmentarzu. Procesja na cmentarz wyruszy z naszego kościoła „szlakiem papieskim Jana Pawła II” o godz. 13.30. Na cmentarzu zostanie odprawione, jak w poprzednie lata, nabożeństwo za zmarłych. Po nim, dla tych, którzy nie uczestniczyli we Mszy św. do południa, będzie sprawowana Eucharystia o godz. 15.00 w kaplicy cmentarnej. Na cmentarzu zostanie przeprowadzona tradycyjna kwesta na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Z racji uroczystości nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

W Uroczystość Wszystkich Świętych serdecznie zapraszamy wiernych na wyjątkową uroczystość błogosławieństwa nowego dzwonu „Józef” na Mszy św. sprawowanej o godz. 10.30 przez JE Ks. Bpa Leszka Leszkiewicza. Dzwon ten został wykonany dzięki ofiarom parafian i wielu darczyńców oraz czcicieli Matki Bożej Tuchowskiej.