1. Przeżywamy 31. niedzielę w ciągu roku, pierwszą miesiąca – adoracyjną.
 2. Zapraszamy wiernych na nabożeństwa wypominkowe za zmarłych, które sprawowane są codziennie o godz. 18.00 oprócz wtorku, środy i niedzieli, zaś w każdą sobotę listopada zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30 w intencji zmarłych polecanych na nabożeństwach wypominkowych w bieżącym tygodniu.

– W poniedziałek (4.11) – Nieszpory żałobne o godz. 18.00 i Wypominki oraz Msza św. za zmarłych redemptorystów spoczywających na tuchowskim cmentarzu i wszystkich zmarłych członków Zgromadzenia Redemptorystów, szczególnie w ostatnim roku. 

– W czwartek (7.11) – Nieszpory żałobne o godz. 18.00 i Wypominki oraz Msza św. za wszystkich zmarłych redemptorystów naszej Prowincji, szczególnie z naszej wspólnoty.

– W piątek (8.11) – Msza św. o godz. 18.30 za zmarłych krewnych współbraci należących aktualnie do naszej wspólnoty zakonnej oraz w intencji wszystkich zmarłych dobroczyńców naszego kościoła i klasztoru. 

– W sobotę (9.11) – Wypominki za zmarłych parafian w latach 1971-1980.

 1. Zapraszamy parafian i gości do udziału w codziennej modlitwie różańcowej na dróżkach po Mszy św. wieczornej, a szczególnie całe rodziny, które danego dnia modlą się na wypominkach za swoich zmarłych. Podobnie jak w październiku rozpoczynamy różaniec na dziedzińcu sanktuaryjnym.
 2. Zapraszamy na nabożeństwo do św. Gerarda, patrona matek, we wtorek o godz. 18.00.
 3. W liturgii tego tygodnia będziemy wspominać:

– W poniedziałek – św. Karola Boromeusza, biskupa.

– W środę – sześciu bł. Męczenników Redemptorystów z czasów hiszpańskiej wojny domowej (1936-1939).

I czwartek miesiąca. O godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę czcicieli NSPJ. Msza św. o godz. 18.30 w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii, powołań kapłańskich i zakonnych oraz wspólnoty redemptorystów pracujących w naszej parafii. Zapraszamy ministrantów i lektorów na Mszę św. i comiesięczne spotkanie. Obecność obowiązkowa.

– W sobotę – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej i zarazem 287. rocznicę założenia Zgromadzenia Najświętszego Odkupiciela. Polecamy waszym modlitwom całe zgromadzenie redemptorystów, aby wiernie wypełniało swoją misję w Kościele. 

 1. Przypominamy narzeczonym, którzy w najbliższym czasie zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński o rozpoczynającym się kursie przedmałżeńskim w naszej parafii w najbliższy piątek o godz. 18.30 w bazylice. Szczegóły na plakacie w kaplicy ocznej.
 2. Komisariat Policji w Tuchowie zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i gminy Tuchów na debatę związaną z ochroną porządku i bezpieczeństwa w piątek (8.11) o godz. 18.00 w sali parafialnej w klasztorze. Szczegóły na plakacie w kaplicy ocznej.
 3. Władze Tuchowa zapraszają na Tuchowski Tydzień Niepodległości. Dokładny program tych uroczystości znajduje się na plakatach na tablicy w kaplicy ocznej. Włączmy się w Gminne obchody patriotyczne Narodowego Święta Niepodległości.
 4. Dziś jeszcze: 

– Msza św. z udziałem rolników i pszczelarzy o godz. 14.00 oraz spotkanie formacyjne.

– Nieszpory transmitowane przez Radio Maryja o godz. 17.30.

 1. W zakrystii do nabycia prasa katolicka: m.in. Niedziela i Gość niedzielny. 
 2. Pomódlmy się wspólnie w intencji V Synodu Diecezji Tarnowskiej.
 3. A teraz rozpoczynamy adorację Najświętszego Sakramentu.