Zapraszamy do udziału we Mszach świętych i nabożeństwach, a także na modlitwę osobistą w naszej bazylice za pośrednictwem Internetu. Transmisja LIVE jest dostępna przez 24 godziny na dobę na platformie YouTube. Porządek Mszy św. nie ulega zmianie:

dni powszednie:
godz.: 6.00, 7.00, 8.00, 18.30.

niedziela i uroczystości:
godz.: 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 14.00, 16.00, 18.30.

Nasza bazylika jest kościołem sanktuaryjnym, gdzie od wieków pielgrzymują wierni szukając pomocy, a zwłaszcza w trudnych momentach życia. Teraz jest taki czas zagrożenia zdrowia i życia, dlatego gdzie mamy pójść jak nie przed oblicze naszej Matki, Pani Tuchowskiej i wzywać Jej pomocy?

Zapraszamy do obserwowania naszego kanału w serwisie YouTube

W związku ogłoszeniem stanu epidemii w Polsce oraz wprowadzeniem zakazu wychodzenia z domu, zgromadzeń i specjalnych obostrzeń dotyczących liczby osób uczestniczących we mszy świętej, udział w niedzielnych nabożeństwach dla większości Polaków nie jest możliwy. Wychodzenie z domu jest niewskazane. Na zarażenie koronawirusem narażeni jesteśmy wszyscy. Jednak to choroba szczególnie niebezpieczna dla osób chorych i starszych. Dlatego zachęcamy do wspólnej modlitwy za pośrednictwem Internetu.