OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia.
  2. W tygodniu czekają nas następujące spotkania po Mszy św. wieczornej:

– Kręgu Biblijnego – we wtorek.

– Redakcji „Chorągiew Maryi” – w środę.

– Parafialnego Zespołu Synodalnego – w czwartek.

  1. W tygodniu będziemy wspominać bł. Piotra Dondersa, redemptorystę – w piątek.
  2. W przyszłą niedzielę (16.01): 

– Dzień skupienia dla narzeczonych, z racji trzeciej niedzieli miesiąca. Od godz. 8.30 możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. O godz. 9.00 Msza św., po niej adoracja Najśw. Sakramentu w kaplicy adoracji, a następnie konferencje w sali parafialnej.

– Msza św. z udziałem Stowarzyszenia „Nadzieja” o godz. 14.00.

– Msza św. członków Rycerstwa Niepokalanej o godz. 14.00, spotkanie opłatkowe i modlitwa różańcowa z racji 16-go dnia miesiąca na dróżkach.

– Msza św. dziękczynna w intencji wszystkich zaangażowanych w XV Misyjny Jarmark z Aniołami oraz w intencji dobroczyńców Jarmarku o godz. 16.00 a po niej spotkanie “przy kawie” w klasztorze.

  1. W zakrystii do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do jej czytania. 
  2. Dziękujemy wszystkim za złożone dziś ofiary na tacę inwestycyjną, które będą przeznaczone na zakup m.in. nowych krzeseł do pomieszczeń parafialnych.
  3. Dziś jeszcze Nieszpory transmitowane przez Radio Maryja o godz. 17.30.
  4. W ostatnim tygodniu zmarła z naszej parafii: Izabela Krzemień, lat 83, zam. w Karwodrzy. Data pogrzebu nie jest jeszcze znana. Polecajmy zmarłą Miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
  5. Na rozpoczęty tydzień dawania świadectwa wiary, którą przyjęliśmy podczas chrztu św. przyjmijcie Boże błogosławieństwo.