OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Przeżywamy dzisiaj pierwszą niedzielę po Uroczystości Narodzenia Pańskiego, która jest Świętem Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa.
 2. Na zakończenie Mszy św. z racji ostatniego dnia roku adoracja przed Najświętszym Sakramentem, podczas której przeprosimy i podziękujemy za kończący się rok, a także poprosimy o potrzebne łaski na zbliżający się rok 2024.
 3. W wieczór sylwestrowy zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 22.00 a po adoracji o 23.00 będzie sprawowana Eucharystia Noworoczna.
 4. W poniedziałek 1 stycznia przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, a zarazem Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze święte według porządku niedzielnego.
 5. W wtorek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Kręgu Biblijnego.
  W czwartek, 4.01 Msza św. i spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
 6. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca.
  W I Czwartek Msza św. o godz. 18.30 w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii, powołań kapłańskich i zakonnych oraz wspólnoty redemptorystów pracujących w naszej parafii. Po Mszy św. spotkanie dla ministrantów. W piątek po wieczornej mszy świętej spotkanie Oazy Młodzieżowej.
 7. W przyszłą sobotę, 6 stycznia, obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego (tradycyjnie Trzech Króli). Na sumie błogosławieństwo kredy, kadzidła i wody. Kredą wypisujemy na drzwiach naszych domów i mieszkań inicjały Mędrców (K+M+B 2024) na znak przyjęcia, jak oni, wiary w Syna Bożego. Jest to również Misyjny Dzień Dziecka. Składka z Trzech Króli będzie przeznaczona na dzieła misyjne.
 8. Również (6.01) VII Tuchowski Orszak Trzech Króli. Rozpoczęcie Eucharystią w bazylice o godz. 10.30. Następnie przejście ulicami miasta.
 9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic żywego różańca, Msza św. o godzinie 7:30 zostanie odprawiona w intencji Róż różańcowych: św. Piotra, św. Łucji, św. Moniki i św. Stanisława.
 10. W przyszłą niedzielę (7.01) nastąpi podsumowanie wizyty duszpasterskiej w parafii i z racji I niedzieli miesiąca Msza św. z udziałem Duszpasterstwa Rolników i Pszczelarzy o godz. 14.00.
 11. Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, pielgrzymów i gości do odwiedzenia ruchomej szopki, jak również szopki, która znajduje się w kaplicy polowej na dziedzińcu.
 12. Stowarzyszenie Miłośników Karwodrzy zaprasza na „VII KARWODRZAŃSKIE KOLĘDOWANIE W ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI „PÓJDŹMY WSZYSCY”,które odbędzie się w Domu Strażaka w Karwodrzy w sobotę 6 stycznia o godzinie 16:00.
 13. W zakrystii do nabycia prasa katolicka. Są też kalendarze na nowy rok.
 14. A teraz rozpoczynamy adorację Najświętszego Sakramentu.