1. Przeżywamy 3 Niedzielę zwykłą, jako Niedzielę Słowa Bożego. Dzisiaj obchodzimy Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka. Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Tuchowskiej.
  2. Zapraszamy na wspólne kolędowanie do naszego Sanktuarium, które poprowadzą:
    – Dziś o godzinie 19:30: Schola Liturgiczna z udziałem przyjaciół, oraz ojców Redemptorystów
    – Rodzinne kolędowanie: niedziela 28.01- Msza Święta o godzinie 14:00, następnie kolędowanie w jadalni pielgrzyma
    – Chór Sanktuaryjny: 2.02 o godzinie 17:00
  3. W tygodniu czekają nas następujące spotkania po Mszy św. wieczornej:
    – Czwartek – Sanktuaryjne Koło Przyjaciół Radia Maryja z racji ostatniego czwartku miesiąca: po Mszy św. różaniec na dróżkach oraz spotkanie w sali „Betania”;
    – Piątek – Oaza młodzieżowa
    – Piątek – Krąg Rodzin
    – Sobota:
    10:30 Oaza Dzieci Bożych
    11:30 próba scholki dziecięco-młodzieżowej.
    W sobotę z racji 27-go dnia miesiąca Msza św. w intencji „dróżkowiczów”, oraz różaniec na dróżkach.
  4. W piątek 26 stycznia przeżywać będziemy dzień Islamu, natomiast w sobotę 27.01 Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu.
  5. W przyszłą Niedzielę:
    – Msza Święta w intencji Róż Różańcowych: św. Brata Alberta, bł. Jolanty, oraz św. Elżbiety
    – Światowy Dzień Chorych na Trąd
    – Klerycy naszego Wyższego Seminarium Duchownego będą rozprowadzali pismo „Rodzina Odkupiciela”, oraz kalendarze z których dochód zostanie przekazany na ratowanie życia małej Wiktorii Wróbel z Nowego Sącza.
  6. Dziś jeszcze zapraszamy na Nieszpory o godzinie 18:00
  7. W związku ze zbliżającym się świętem Ofiarowania Pańskiego w zakrystii do nabycia są świece gromniczne.
  8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: + Zofia Szostecka l. 78 zam. w Karwodrzy. Prośmy dla niej
    o radość życia wiecznego: Wieczny odpoczynek, racz jej dać Panie
  9. Na cały nowy tydzień pracy przyjmijcie Boże błogosławieństwo.