OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. W przyszłą Niedzielę będziemy przeżywali dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji zbiórka do skarbony na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.
 2. W przyszłą Niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.O godzinie 7:30 Msza święta w intencji Róż różańcowych: św. Moniki, św. Cecylii, oraz św. Weroniki.
 3. Nabożeństwa wielkopostne w naszym Sanktuarium będą sprawowane według ustalonego porządku: Śpiew Godzinek ku czci Matki Bożej Bolesnej w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 7.00. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.00. Podczas pierwszego nabożeństwa Gorzkich żali będą zbierane, jak co roku, ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Droga krzyżowa w każdy piątek o godz. 17.00 z udziałem dzieci i o godz. 17.45 z udziałem dorosłych.
 4. W tym tygodniu czekają na nas następujące wydarzenia:
  – Bardzo serdecznie zapraszamy chętnych do scholi liturgicznej. Mamy w planie przygotowanie śpiewów na uroczyste obchody Triduum Paschalnego. Spotkanie i próba we wtorek po Mszy świętej wieczornej.
  W czwartek 22.02 imieniny obchodzi wikariusz naszej parafii o. Piotr Kurcius. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona w dniu imienin o godz. 18.30.
 5. W Zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela, oraz Gość Niedzielny.
 6. Dziś jeszcze:
  – Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godzinie 17:00. Zapraszamy.
 7. Ogłoszenie zewnętrzne: Rada Osiedlowa: Tuchów-Kielanowice zawiadamia, że dnia 22.02.2024 o godzinie 18:00 w Centrum Dydaktyczno-Oświatowym (tj. Klubie Rolnika) odbędzie się spotkanie Burmistrza Miasta Tuchów z mieszkańcami osiedla Kielanowice. Zapraszamy.
  Sołtys Karwodrzy informuje, że w dniu 21 lutego br., o godz. 17.00 w Domu Strażaka dobędzie się zebranie wiejskie.
 8. Wszystkim parafianom i pielgrzymom przybywającym do naszego Sanktuarium życzymy błogosławionej niedzieli, oraz zdrowia i sił do pełnienia codziennych obowiązków. Przyjmijcie Boże błogosławieństwo.