OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Przeżywamy 5 Niedzielę zwykłą.
 2. W przyszłą Niedzielę 11.02 przypada Światowy Dzień Chorego. Obchody tego dnia w naszym Sanktuarium zostają przeniesione na sobotę 10.02. Zapraszamy na Eucharystię o godzinie 10:30, podczas której będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia  chorych. W ten wyjątkowy dzień prosimy o umożliwienie przybycia do świątyni osobom, które nie mają możliwości udziału w celebracjach liturgicznych.
 3. Krąg Rodzin działający przy naszej parafii i sanktuarium, obchodzi 30-lecie swego istnienia. Z tej okazji, 10 lutego, o godzinie 17.00 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna. Dziękujemy Kręgowi Rodzin za obecność i działalność, oraz życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Tuchowskiej.
 4. Zbliża się Wielki Post – okres pokuty i nawrócenia oraz czas Komunii św. wielkanocnej. Poprzedzi go, jak co roku, nabożeństwo 40-godzinne przed Najśw. Sakramentem wystawionym w głównym ołtarzu, które rozpoczynamy w przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00. Zapraszamy także w przyszły poniedziałek i wtorek (12-13 lutego) na adorację od godz. 8.30, Mszę św. o godz. 10.30, Nieszpory eucharystyczne o godz. 18.00 i Mszę św. o godz. 18.30. Program nabożeństwa znajduje się na tablicy ogłoszeń i w mediach parafialnych.
 5. W tygodniu czekają nas następujące spotkania po Mszy św. wieczornej:
  – Wtorek: Krąg Biblijny.
  – Piątek 9 lutego czuwanie z cyklu Droga Wewnętrzna. Tematem będzie: “Bóg jest miłością”. W jaką miłość wierzyć, a jaką tworzyć?
  18:30 Eucharystia, później konferencja, agape oraz adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym miesiącu naszym gościem będzie o. Maciej Plewka CSsR. Przypominamy, że czuwania są jednym z punktów formacyjnych kandydatów do bierzmowania.
 6. Dziś jeszcze zapraszamy na Nieszpory o godzinie 18:00
 7. Ogłoszenie zewnętrzne: Przewodniczący Rady Osiedla Tuchów – Prawobrzeżny, zawiadamia, że w dniu 11.02. o godz. 13.00 w budynku świetlicy „Zielony Domek” odbędzie się zebranie Burmistrza Tuchowa z mieszkańcami. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Barbara Ostrowska l. 79, zamieszkała przy ul. Owocowej. Prośmy dla niej o radość życia wiecznego: Wieczny odpoczynek, racz jej dać Panie…
 9. Na cały nowy tydzień pracy przyjmijcie Boże błogosławieństwo.