OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. W naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Serdecznie witamy o. Ireneusza Byczkiewicza Redemptorystę, przełożonego wspólnoty zakonnej i proboszcza parafii w Szczecinku, który poprowadzi nasze rekolekcje. Polecajmy ojca rekolekcjonistę w naszej modlitwie.
 2. Msze święte z nauką rekolekcyjną od poniedziałku do środy o godzinie 8:00 i 18:30. Dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w poniedziałek i wtorek o godzinie 9:15, natomiast dla uczniów Szkoły podstawowej im. o. Władysława Witkowskiego o godzinie 11:00 w szkole w Karwodrzy. Na zakończenie wspólna Eucharystia w środę o godzinie 10:00.
 3. W poniedziałek 4.03 w liturgii wspominamy św. Kazimierza Królewicza. W tym dniu swoje imieniny obchodzi o. Kazimierz Pelczarski, zapraszamy do wspólnej modlitwy w jego intencji, w poniedziałek podczas Mszy św. o godz. 7.00.
 4. Nabożeństwa wielkopostne w naszym Sanktuarium sprawowane według ustalonego porządku: Śpiew Godzinek ku czci Matki Bożej Bolesnej w niedzielę o godz. 7.00. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.00. Droga krzyżowa w piątek o godz. 17.00 z udziałem dzieci i o godz. 17.45 – w tym tygodniu prowadzona przez braci postulantów.
 5. Ordynariusz naszej Diecezji, Ks. Bp. Andrzej Jeż wystosował list pasterski dotyczący synodu. Cały tekst zamieszczony jest na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.
 6. W tym tygodniu czekają nas następujące spotkania formacyjne
  – Wtorek 19:15 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8 – grupa żeńska.
  – Środa 19:15 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8 – grupa męska.
  – Czwartek po wieczornej Mszy św. – spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza
  – Piątek – Oaza młodzieżowa
  -Sobota:
  10:30 oaza Dzieci Bożych
  11:30 próba scholki dziecięco-młodzieżowej
 7. W zakrystii do nabycia prasa katolicka, oraz dwie płyty CD: śpiewana Droga krzyżowa pt. Ślad losu i pieśni Maryjne pt. Jak każda Matka.
 8. Dziś jeszcze:
  – Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godzinie 17:00. Zapraszamy.
 9. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności śp. Kazimierz Kurczab l. 87 zam. przy ul. Bpa Leona Wałęgi. Polećmy go miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek…
 10. Na czas rekolekcji i realizacji naszych postanowień wielkopostnych przyjmijmy Boże błogosławieństwo.