OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Przeżywamy Niedzielę Biblijną, która otwiera XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: „Powołani do Wspólnoty – KOMUNII z Bogiem i bliźnimi w Kościele” oraz VIII Narodowe Czytanie Pisma Świętego – w tym roku Dzieje Apostolskie.
 2. Przyszłą niedzielę (21.04) będziemy przeżywać jako Niedzielę Dobrego Pasterza. Składka z tej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszego seminarium duchownego.
 3. W nadchodzącym tygodniu spotkania formacyjne mają następujące grupy:
  – W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie ministrantów starszych i lektorów.
  – We wtorek po wieczornej Mszy św.  – Krąg Biblijny
  – We wtorek – Rycerstwo Niepokalanej – po Mszy św. wieczornej modlitwa różańcowa na dróżkach, oraz spotkanie formacyjne
  – W piątek po wieczornej Mszy św. – Krąg Rodzin, zapraszamy również nowe pary małżeńskie, które oczekują dodatkowej formacji duchowej. W każdą środę Krąg Rodzin zaprasza na 17:10 na koronkę do Bożego Miłosierdzia, a o 17:20 na różaniec w intencji rodzin i powołań kapłańskich.
  – W sobotę – 10:30 oaza Dzieci Bożych
  11:30 próba scholki dziecięco-młodzieżowej
 4. W poniedziałek 15.04 i czwartek 18.04 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami na próby o godz. 16.30.
 5. W przyszłą Niedzielę 17.09 odbędzie się dzień skupienia dla narzeczonych: Od 8:30 możliwość skorzystania z Sakramentu Spowiedzi, o 9:00 wspólna Eucharystia, następnie spotkania formacyjne. Również w przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 14.00 z udziałem Stowarzyszenia „Nadzieja”.
 6. W zakrystii do nabycia prasa katolicka: m. in. Niedziela i Gość Niedzielny.
 7. Na rozpoczęty Tydzień Biblijny, spotykania Boga w Piśmie Świętym czytanym i rozważanym, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.