OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Przeżywamy XI niedzielę zwykłą.
 2. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe do naszego Sanktuarium, codziennie o godz. 18.00.
 3. Zbliża się Wielki Odpust Tuchowski 2024. W tym roku wyjątkowo w terminie od 29.06 do 7.07. Program odpustu znajduje się na stronie internetowej parafii, na plakacie na tablicy ogłoszeń, a od niedzieli 23.06 będzie również w biuletynie „Chorągiew Maryi”.
 4. W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie organizacyjne osoby niosące feretrony podczas procesji na sumach i wieczornych mszach Odpustu Tuchowskiego. Szczególnie zapraszamy nowe chętne osoby, zwłaszcza dzieci, które w tym roku przyjęły po raz pierwszy Komunię Świętą, oraz młodzież, która przyjęła Sakrament Bierzmowania. Spotkanie w nowej sali parafialnej.
 5. W tym tygodniu swoje spotkanie formacyjne ma Krąg biblijny, we wtorek po Mszy św. wieczornej.
 6. W przyszłą niedzielę 23.06 zmiana tajemnic Żywego Różańca. O godz. 7.30 Msza św. w intencji następujących Róż: św. Piotra, św. Gianny Beretta Molla, św. Cecylii, bł. Jolanty i św. Marii Magdaleny.
 7. Dziś jeszcze:
  – Swoje imieniny obchodzi duszpasterz dzieci i młodzieży naszej parafii o. Aleksander Ćwik. Życzymy wielu Bożych Łask i opieki Matki Tuchowskiej.
  – Burmistrz Tuchowa, Szkoła Muzyczna w Tuchowie, Dom Kultury w Tuchowie, Stowarzyszenie Nadzieja zapraszają na Koncert Charytatywny; Muzyka Lat 90., który odbędzie się dziś (Niedziela 16.06) o godz. 19.00 w amfiteatrze miejskim. Koncert dedykowany jest Stowarzyszeniu Nadzieja w Tuchowie i podczas koncertu prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na dokończenie budowy Domu Nadziei.
  – Nabożeństwo czerwcowe o godz. 18.00.
 8. Na rozpoczęty nowy tydzień przyjmijcie Boże błogosławieństwo.