1. Przeżywamy 25 Niedzielę w ciągu roku. Dzisiaj po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w wyniku powodzi. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. W przyszłą niedzielę 29.09 obchodzić będziemy Dzień Modlitw o Trzeźwość. W tym dniu odbywa się też Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa w charakterze przebłagalnym i wynagradzającym za grzechy przeciwko trzeźwości.
  3. W przyszłą Niedzielę na Mszę św. o godzinie 12:00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej w raz z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne w Bazylice
  4. W tym tygodniu przypada w liturgii:
    Wspomnienie św. Ojca Pio w poniedziałek.
    Wspomnienie św. Wincentego a Paulo w piątek
    Wspomnienie św. Wacława w sobotę
  5. W nadchodzącym tygodniu odbędą się spotkania:
    – W poniedziałek po wieczornej Mszy św. zbiórka aspirantów i ministrantów młodszych.
    – Wtorek po wieczornej Mszy św. Krąg Biblijny.
    – We wtorek po wieczornej Mszy św. Spotkanie Kobiet po stracie dziecka.
    – W czwartek spotkanie Sanktuaryjnego Koła Przyjaciół Radia Maryja – w sali Betania, po modlitwie różańcowej na dróżkach.
    – W piątek 27.09 Msza św. w intencji dróżkowiczów, oraz Różaniec na dróżkach
    – W piątek – Oaza młodzieżowa
    – W sobotę – 10:30 oaza Dzieci Bożych
    11:30 próba scholki dziecięco – młodzieżowej
  6. W przyszłą niedzielę (29.09), z racji ostatniej niedzieli miesiąca, Msza św. o godz. 7.30 w intencji Róży św. Cecylii, św. Weroniki, św. Stanisława i św. Marii Magdaleny a po niej zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  7. W Zakrystii do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela, Kalendarze Rolnika, Cuda i Łaski Matki Bożej Tuchowskiej, oraz ogólnopolski miesięcznik „Różaniec” poświęcony między innymi Matce Bożej Tuchowskiej i sanktuarium. Zachęcamy do nabywania i czytania.
  8. Na rozpoczynający się tydzień, prośmy teraz Boga o błogosławieństwo.