1. Przeżywamy 29 Niedzielę w ciągu roku, która rozpoczyna tydzień Misyjny. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele misyjne.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Różaniec na Dróżkach Różańcowych odmawiamy od poniedziałku do piątku o godzinie 19:15 natomiast w soboty i niedziele po wieczornej Mszy św., ok. 19:25. Różaniec w Bazylice w poniedziałek, czwartek i piątek o godzinie 18:00.
  3. W tym tygodniu przypada w liturgii:
    Uroczystość Św. Jana Pawła II we wtorek.
  4. W nadchodzącym tygodniu odbędą się spotkania:
    – Poniedziałek po wieczornej Mszy św. zbiórka aspirantów i ministrantów młodszych.
    – Wtorek po wieczornej Mszy św. Krąg Biblijny.
    – W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie redakcji „Chorągwi Maryi”.
    – W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie Kręgu Rodzin.
  5. W przyszłą niedzielę (27.10), z racji ostatniej niedzieli miesiąca, Msza św. o godz. 7.30 w intencji Róży św. Jadwigi, św. Urszuli Ledóchowskiej, św. Teresy od Dzieciątka Jezus, św. Cecylii, św. Katarzyny Sieneńskiej, św. Faustyny, św. Jana Kantego, św. Małgorzaty, św. Józefa i św. Gianny Beretty Molla a po niej zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  6. Również w przyszłą niedzielę, z racji 27 dnia miesiąca o godz. 18.30 Msza św. w intencji dróżkowiczów i różaniec na dróżkach.
  7. Zbliża się listopad, w którym szczególnie pamiętamy o naszych bliskich zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za tych, którzy odeszli do wieczności. Jedną z form są nabożeństwa wypominkowe. Kartki na wypominki dostępne są w kaplicach. Wypełnione kartki proszę składać w zakrystii, Za składane ofiary Bóg zapłać.
    – Msza św. o godz. 14.00 w intencji Stowarzyszenia Nadzieja
    – O godzinie 18:00 zapraszamy na Nieszpory
  9. W Zakrystii do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Cuda i Łaski Matki Bożej Tuchowskiej. Zachęcamy do nabywania i czytania.
  10. Rada Osiedla Tuchów Prawobrzeżny oraz Dom Kultury w Tuchowie zaprasza na wieczór wspomień o majorze Władysławie Drelicharzu, który od będzie się 26 października o godz. 16.00 w Świetlicy Zielony Domek.
  11. Na rozpoczynający się tydzień, prośmy teraz Boga o błogosławieństwo.