1. Przeżywamy XXX Niedzielę Zwykłą, jako Uroczystość poświęcenia Kościoła Własnego. Dziękujemy Bogu za naszą świątynię, za budowniczych, duszpasterzy i dziękujemy wam drodzy parafianie i pielgrzymi za to, że się troszczycie o tę świątynie i tworzycie prawdziwie duchową atmosferę poprzez obecność i modlitwę.
  2. Wczoraj w Ryglicach 15 ministrantów naszej parafii przyjęło posługę lektoratu. Gratulujemy ministrantom, duszpasterzom i rodzicom.
  3. Kończy się październik. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych w poniedziałek i czwartek o godzinie 18:00 w Sanktuarium, lub codziennie o 19:15 na dróżkach.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzić będziemy następujące wspomnienia:
    – W piątek 1.11- Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym Sanktuarium będą sprawowane o godz.: 6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:30. Msza św. w intencji zmarłych mieszkańców Kielanowic o godz. 10.30. Jak co roku udajemy się w procesji na cmentarz. Rozpoczęcie na dziedzińcu sanktuaryjnym o godzinie 13:30. Msza św. na cmentarzu o godzinie 15:00. Zapraszamy do udziału w procesji.
    – W sobotę 2.11 – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte w naszym Sanktuarium będą sprawowane o godz.: 6:00, 7:00, 8:00, 9:00, 16:00 i 18:30. Natomiast na cmentarzu o godzinie 10:00 i 15:00.
  5. W listopadzie szczególnie pamiętamy o naszych bliskich zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za tych, którzy odeszli do wieczności. Jedną z form są nabożeństwa wypominkowe. Kartki na wypominki dostępne są w kaplicach. Wypełnione kartki proszę składać w zakrystii, Za składane ofiary Bóg zapłać.
    – W poniedziałek (4.11) – Nieszpory żałobne o godz. 18.00 i Wypominki oraz Msza św. za zmarłych redemptorystów spoczywających na tuchowskim cmentarzu i wszystkich zmarłych członków Zgromadzenia Redemptorystów, szczególnie w ostatnim roku.
    – W czwartek (7.11) – Nieszpory żałobne o godz. 18.00 i Wypominki oraz Msza św. za wszystkich zmarłych redemptorystów Prowincji Warszawskiej Redemptorystów, a szczególnie z naszej wspólnoty.
    – W piątek (8.11) – Nieszpory żałobne o godz. 18.00 i Wypominki oraz Msza św. za zmarłych krewnych współbraci należących aktualnie do naszej wspólnoty zakonnej oraz w intencji wszystkich zmarłych dobroczyńców naszego kościoła i klasztoru.
    – W sobotę (9.11) – Wypominki za zmarłych parafian w latach 2021-2024.
  6. Od 1 do 8 listopada, możemy uzyskiwać odpusty zupełne dla naszych bliskich zmarłych, za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówioną tam modlitwę. Warunkiem jest trwanie w Łasce Uświęcającej, przyjęcie Komunii Świętej, oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego.
  7. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy piątek i sobotę miesiąca. Z racji uroczystości Wszystkich Świętych do chorych udamy się 8 listopada.
  8. Spotkania grup i wspólnot w naszej parafii:
    – Poniedziałek 17:00 zapraszamy na spotkanie zelatorów Róż Różańcowych.
    – Poniedziałek po wieczornej Mszy św. zbiórka ministrantów starszych i lektorów.
    – Wtorek po wieczornej Mszy św. Krąg Biblijny.
    – Czwartek po różańcu na dróżkach – Koło Przyjaciół Radia Maryja.
  9. W sobotę 9 listopada w godzinach 10:00-13:00 odbędzie się Bal Wszystkich Świętych dla dzieci. Zaproszenie jest kierowane do wszystkich, nie tylko do dzieci z naszej parafii. Prosimy, aby każde dziecko przebrało się za któregoś bądź którąś ze świętych, a także zapoznało się z jego krótkim życiorysem. W programie m.in. konkurs piosenki oraz konkurs na najpiękniejszy strój. Prosimy rodziców, aby pomogli swoim pociechom w przygotowaniach. Wejście przez furtę klasztorną.
  10. W zakrystii do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Kalendarz Rolników, Cuda i Łaski Matki Bożej Tuchowskiej. Zachęcamy do nabywania i czytania.
  11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła śp. Józefa Husarz l. 97 z Karwodrzy. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…
  12. Na cały nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo.